Místo narození: Uherské Hradiště, Zlínský kraj

2. místo, Red Bull Street Style CZ&SK, Bratislava 2010 (za Česko)

38. místo v žebříčku Světové freestyle fotbalové asociace za rok 2014

4. místo na Mistrovství České republiky v Praze 2013

4. místo na Českém poháru ve freestyle fotbale v Třeboni 2014

Oficiální UEFA freestyle fotbalista na Finále Ligy Mistrů v Berlíně v roce 2015 během zápasu Barcelona - Juventus

V současnosti dělá porotce na Mistrovství Česka a Slovenska ve freestyle fotbale

DEJVŮV PŘÍBĚH

Davida vždycky fotbal bavil. Sotva se naučil číst, začal běhat za balonem. Jednoho dne viděl reklamu NIKE, která ho očarovala. Ano, byl tam Ronaldinho a jeho impozantní technika s míčem. Dlouho nečekal a vrhl se zkoušet jeho parádičky. Tři roky propocených triček ho dovedly k titulu vícemistra Česka na Red Bull Street Style v Bratislavě v roce 2010. Jo, a taky je to architekt, vlastně mu to jde tak dobře, že vyhrál 1. místo v mezinárodní architektonické soutěži. Když zrovna kreativně neřádí, tak jste ho mohly vidět se svým týmem v TV Show Česko-Slovensko má Talent. Mohlo to být vše, ale není! Porazil bývalého hráče Realu Madrid, dvojnásobného vítěze Ligy Mistrů Christiana Karembeu. Přechytračil totiž robotického brankáře, vyhrál, a to se počítá.